UAB "Paltimber"

nuo 2008 mes tiekiame medienos gaminius Jums

Mes esame „verslas verslui“ tipo įmonė, įsikūrusi Lietuvoje, kurios pagrindinė veikla yra tiekti kitiems verslams aukštos kokybės medienos pakavimo produkciją.

Mūsų pagrindiniai produktai yra paletės ir palečių apvadai prekių pakavimui, kuriuos mes tiekiame produkcijos padaliniams tiesiogiai ar savo partneriams, kurie paskirsto į produkcijos padalinius mažesniais kiekiais.

Mes taip pat atstovaujame keletą gamintojų įmonių Lietuvoje ir Latvijoje, kas leidžia mums pasiūlyti didesnius prekių kiekius ir platesnį asortimentą.

Per eilę metų mes sulaukiame daugybę komplimentų iš klientų kaip patikimi ir sąžiningi tiekėjai, mūsų tikslas yra išlaikyti ir pakelti šį reputacijos lygį, nes, mūsų nuomone, patikimumas yra vienas svarbiausių dalykų mūsų versle!

Norėdami įsitikinti mūsų galimybėmis, turite susisiekti su mumis ir pateikti paklausimą apie jus dominančius produktus, o mes savo ruožtu jums atsakysime apie savo galimybę tiekti ir paskaičiuosime kainą per 24 valandas.

Apie mus

 

Mediniai padėklai

 

Alternatyva europadėklams. Kaip vertingą alternatyvą euro padėklams, tik pigesnę ir draugiškesnę gamtai, mes siūlome išbandyti vienkartinius padėklus. Gaminant šiuos padėklus sunaudojama žymiai mažiau medienos, tai leidžia atpiginti padėklo savikainą ir tausoti gamtą. Kad geriau įsivaizduotumėte, iš kubo medienos pagaminamos apie 25 euro paletės, o iš tokio pačio kiekio išeitų pagaminti 2 kartus daugiau vienkartinių padėklų.

Padėklus, vadinamus vienkartiniais, galima naudoti taip pat daug kartų iki visiško susidėvėjimo.

Nestandartinių išmatavimų padėklai. Mes galime pasiūlyti vienkartinių palečių, kurios yra tokių pačių išmatavimų, kaip euro padėklai ar CP padėklai, bet su pritaikytais pakeitimais, pagal Jūsų poreikius.

PALTIMBER taip pat siūlo pagal Jūsų pageidavimus, poreikį  ir specialiai paruoštus brėžinius pagaminti nestandartinių išmatavimų ir nestandartinės konstrukcijos padėklus ar stovus.

Padėklai dalimis. Taupant transporto išlaidas galime tiekti ir padėklus atskiromis dalimis: dangčiai (skydai), kojos.

Pajėgumai ir tiekimas. Mūsų pajėgumai per metus yra apie 100 tūkstančių įvairaus dydžio padėklų. Didžiausią dalį produkcijos tiekiame į ES šalis. Tačiau turime solidžių klientų ir Lietuvoje , tad dalį padėklų tiekiame ir Lietuvos gamintojams. Kadangi gerai išvystytas transporto tinklas, Lietuvos rinkai galime pasiūlyti ir mažesnių kiekių krovinius ne pilnoms ar mažesnėmis nei įprasta mašinoms.

Projektavimas. Esant poreikiui, mes galime Jums suprojektuoti padėklą ir paruošti brėžinius pagal Jūsų pageidavimą.

Žymėjimas. Esant poreikiui, padėklus galime pažymėti, uždėti Jūsų firmos reklaminį logotipą ar kitaip apdirbti užsakytą produkciją.

 

Padėklų apvadai

Šarnyrinė tara. Padėklų apvadai (taip pat vadinama šarnyrinė tara arba šarnyriniai padėklai)- labai patogi ir pigi alternatyva įprastoms dėžėms. Metalinių tvirtų lankstų pagalba jie susilanksto ir nesant poreikiui užima labai mažai vietos. Juos patogu transportuoti ir sandėliuoti. Apvadai naudojami įprastų padėklų transformavimui į talpias dėžes. Klientas pagal savo poreikius gali susidėlioti reikalingo aukščio dėžę.

Standartiniai išmatavimai. Mūsų pasiūloje dažniausi šie šarnyrinių padėklų išmatavimai:

1200x 800x 200mm

600x 800x 200mm

Esant poreikiui kitokių išmatavimų ar konstrukcijų poreikiui prašome teirautis individualiai.

Žymėjimas. Padėklų apvadus galime pateikti ir su Jūsų firmos logotipu ar pageidaujamu užrašu. Tai yra puiki priemonė papildomai reklamuoti savo produkciją bei išskirti savo gaminius.

Dėžės ir stovai. Galime pasiūlyti nestandartinių sprendimų kaip dėžės ar stovai Jūsų gaminių pakavimui. Esant poreikiui prašome teirautis individualiai.

Perkame

 

Perkame tarinę medieną. Nuolat perkame tarines lenteles ir tašus padėklų gamybai bei sukaltus padėklus.

Pasiimame savo samdytu transportu. Siūlome geras apmokėjimo sąlygas ir pastovų ilgalaikį bendradarbiavimą.

Transportavimas. Nuolat reikalingos 120 m3 (didžiakūbės) ir 92 m3 mašinos, pervežti krovinius iš Lietuvos ir Latvijos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Prancūziją, Daniją, Austriją, Italiją, Švediją, Norvegiją. Siūlome geras apmokėjimo sąlygas ir pastovų ilgalaikį bendradarbiavimą.

Perkame kuro produkciją. Superkame briketus, granules (6- 8mm), malkas konteineriuose. Briketai ir granulės turi turėti kokybės patikros sertifikatą.

Siūlome geras apmokėjimo sąlygas ir pastovų ilgalaikį bendradarbiavimą.

 

 

 

 

UAB "Paltimber"

Spynų g. 7,

LT -45193 Kaunas, Lietuva

Faks: +370 37 741 893

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre,

Įmonės kodas: 301707736

PVM kodas: LT100004028318

A/s: LT35 7300 0101 0750 2877

BIC: HABALT22

Bankas: „Swedbank“,

Forma pateikiama...

Serverio klaida.

Forma gauta.

Kontaktai

 

 

2015 UAB "Paltimber". Visos teisės saugomos.

Mediniai padeklai, medienos padeklai, nestandartiniai padeklai, vienkartiniai padeklai, dezes, padeklu apvadai, sarnyriniai padeklai, perku tarines lenteles, perkame tarines lenteles, tarine mediena, ieskome transporto, reikia transporto i europos salis, medienos eksportas, padeklai eksportas, alternatyva europadeklams, perkame padeklus,padeklu kaina, nauji padeklai, pigus padeklai, padeklai transportui